Elsősegély

Mai világban elengedhetetlen, hogy egy esetleges balesetnél, rosszullétnél birtokában legyél annak az ismeretnek, amely az elsősegély tanfolyam során megszerezhető! Felkészült, tapasztalt oktató segítségével sajátíthatod el az elsősegélynyújtás alapjait, s készülhetsz fel a vizsgára. A közúti elsősegélynyújtás tanfolyamon megszerzett ismeretek a mindennapi életben is jól használhatóak. A vöröskeresztes kártya megléte nem feltétele a forgalmi vizsgának, de a vezetői engedély kiállításának igen.