Ismerd meg Te is autósiskolánk előnyeit, jelentkezz tanfolyamunkra és tapasztald meg nem csak egy iskola vagyunk a sok közül!

Tantermi képzés

Közel másfél évtizedes szakmai tapasztaltból mondhatom, hogy az fogja könnyen és dinamikusan elsajátítani az autóvezetés rejtelmeit és sajátosságait, aki megfelelően megalapozott elméleti képzésben részesül. Színvonalas és mindenre kiterjedő tantermi képzésünk garantálja, hogy nem csak a tesztlapot fogod kiválóan kitölteni, de mindezeket kamatoztatva a gyakorlati órákon és az életben is helyt tudsz állni. Tapasztalataink alapján,  aki ezen képzésforma mellett döntött felkészültebben, határozottabban érkezik a gyakorlati oktatásra, ezáltal minimalizálni tudja vezetési órái számát.

A tananyagot kiscsoportos foglalkozás keretein belül tartjuk, ahol egyből felteheted a kérdésedet és meg is kapod rá a szakszerű választ. Modern digitális formában tanulhatsz és tesztelheted tudásodat.