Képzéseink

Je­lent­ke­zés fel­té­te­lei

A 16 és fél éves kor­ha­tár be­töl­tése. Legalább általános iskolai, vagy annál magasabb iskolai végzettség igazolása bizonyítvánnyal.

a jelentkezés feltételei
Tantermi képzés

Ismerd meg Te is autósiskolánk előnyeit, jelentkezz tanfolyamunkra és tapasztald meg nem csak egy iskola vagyunk a sok közül!

E-learning

Az e-learning egy online képzés forma. Nagy  előnye, hogy Te magad oszthatod be milyen ütemben és sebességgel kívánsz haladni.

Az e-learning egy online képzés forma. Nagy előnye, hogy Te magad oszthatod be milyen ütemben és sebességgel kívánsz haladni.
Tanulóink sikeres KRESZ vizsgát követően szabadon választhatnak hozzájuk legjobban illő gyakorlati oktatót és gépkocsit. Folyamatosan bővülő csapatunk szakképzett, türelmes, higgadt tagjai várják leendő tanulóit.

Gyakorlati oktatás​

Elsősegély

Egészségügyi tanfolyam az iskola tantermében (Békéscsaba, Szabadság tér 16-18 földszint 2) van megtartva.